Regisseur op de set van arbeidsmarkt en onderwijs

VDAB 10 Dagen - Contactpersonen

Voor praktische afspraken en inhoudelijke vragen i.v.m. de infrastructuur, kun je je richten tot de VDAB-verantwoordelijke per locatie: 

 Contactpersonen VDAB:

VDAB Ieper
Patrick Deroo
057 22 64 60
patrick.deroo@vdab.be
VDAB Ieper PST Jeannique Denorme

057 22 15 10
jeannique.denorme@vdab.be

VDAB Brugge
Mirella Jonckheere
050 31 81 22
mirella.jonckheere@vdab.be
VDAB Roeselare
Dorine Knockaert
051 26 85 95
dorine.knockaert@vdab.be
VDAB Gits
Kris Sinnaeve
051 26 01 51
kris.sinnaeve@vdab.be
VDAB Wevelgem
 
Isabelle Beheydt
056 43 80 87
isabelle.beheydt@vdab.be
VDAB Oostende Bouw en Horeca
Sandra Verpoucke
059 55 20 74
sandra.verpoucke@vdab.be
VDAB Oostende PST Evelyne Vanwelssenaers

059 55 22 36
evelyne.vanwelssenaers@vdab.be

VDAB Beveren - Roeselare
Dorine Sadonis
051 27 29 66
dorine.sadonis@vdab.be
VDAB Brugge Business Suport & Retail
Christel Vansteelandt
050 28 86 69
christel.vansteelandt@vdab.be
VDAB LAR Rekkem
Magda Kusters
056 43 20 52
magda.kusters@vdab.be
VDAB Opleidingsatelier voeding Mirella Jonckheere 050 31 81 22
mirella.jonckheere@vdab.be
Visfileren Raf De Paepe 050 31 81 22
rafael.depaepe@vdab.be

Contactpersoon RTC:

Voor algemene administratie en inschrijvingen, kun je je richten tot het RTC. 

Contactpersonen: 

 
 

 

RTC West-Vlaanderen | Streekhuis Z-M-WVl | Engelse Wandeling 2F4L (ingang F3) | 8500 Kortrijk
Tel. 056/23 37 34 | Fax 056/24 99 90 | info@rtcwestvlaanderen.be