Contact

 

MAATSCHAPPELIJKE ZETEL

Regionaal Technologisch Centrum (RTC) West-Vlaanderen vzw

Streekhuis Zuid-West-Vlaanderen
Universiteitslaan 2
8500 KORTRIJK
KBO: BE0891.813.446 

 

TEAM

 

Ann Bulcaen

Coördinator

056 23 37 34, 0486 52 60 58, ann@rtcwestvlaanderen.be 

 

 

 

Eva Bossuyt

Consulente hout, bouw, schilderwerk & decoratie, koeling en warmte en REVIVAK

056 23 37 36, 0494 88 62 85, eva@rtcwestvlaanderen.be

 

 

Karen Blancke

Consulente mechanica, elektriciteit, auto

056 23 37 37, karen@rtcwestvlaanderen.be 

 

Goedrun Houspie  

Administratieve ondersteuning

056 23 37 38, goedrun@rtcwestvlaanderen.be

 

 

Els Callemein  

STEM-ambassadeur voor de Provincie West-Vlaanderen

056 23 37 35, 0472 18 04 61, els@rtcwestvlaanderen.be 

 

 

Valerie Deleersnyder  

Coördinator technoboost

056 23 37 39, valerie@technoboost.be

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RTC West-Vlaanderen | info@rtcwestvlaanderen.be | OND.: BE0891.813.446