CONTACT

 

 

> Zomervakantie: sluitingsdagen

Om onze batterijen op te laden voor het nieuwe schooljaar, sluiten we even onze deuren van maandag 18.07.2022 t.e.m. maandag 15.08.2022

 

RTC West-Vlaanderen vzw

 

Provinciehuis Zuid-West-Vlaanderen

Universiteitslaan 2

8500 Kortrijk

info@rtcwestvlaanderen.be

 

Ondernemingsnummer: BE0891.813.446

RPR Gent, afdeling Kortrijk

 

Privacy beleid

 

Wie is wie?

 

 

 

Ann Bulcaen > 1

Coördinator

ann@rtcwestvlaanderen.be, 0486 52 60 58

 

Karen Blancke > 2

Consulente mechanica, elektriciteit, auto, land- en tuinbouw, zorg

karen@rtcwestvlaanderen.be, 0474 25 44 49

 

Sammy Decoene > 3

Consulent bouw, koeling & warmte

Projectmedewerker Mastermind 

sammy@rtcwestvlaanderen.be, 0493 54 45 92

www.mastermind.vlaanderen

 

Mathieu Bayart > 4

Consulent Hout

Contactpersoon Provincieoverschrijdende werking en VDAB 10 dagen

mathieu@rtcwestvlaanderen.be, 0476 96 39 83

 

Joke Vervaecke > 5

Communicatiekrak en administratieve duizendpoot 

Andministratieve ondersteuning Digitale School, POW en VDAB 10 dagen

joke@rtcwestvlaanderen.be, 0472 73 38 22

 

Els Callemein > 6

STEM-ambassadeur West-Vlaanderen - Provincie West-Vlaanderen en RTC West-Vlaanderen

Contactpersoon Digitale School

els@rtcwestvlaanderen.be, 0472 18 04 61

www.steminwest.vlaanderen

 

Valerie Deleersynder > 7

Coördinator Technoboost

valerie@rtcwestvlaanderen.be, 0485 60 16 80

www.technoboost.be

 

 

RTC West-Vlaanderen | info@rtcwestvlaanderen.be | OND.: BE0891.813.446