Contact

 

MAATSCHAPPELIJKE ZETEL

Regionaal Technologisch Centrum (RTC) West-Vlaanderen vzw

Provinciehuis Zuid-West-Vlaanderen
Universiteitslaan 2
8500 KORTRIJK
KBO: BE0891.813.446 

RPR Rechtbank van koophandel Gent afdeling Kortrijk

 

TEAM

 

Ann Bulcaen

Coördinator

056 23 37 34, 0486 52 60 58, ann@rtcwestvlaanderen.be 

 

 

Karen Blancke

Consulente mechanica, elektriciteit, auto, land- en tuinbouw, zorg

056 23 37 37, 0474 25 44 49, karen@rtcwestvlaanderen.be

 

Sammy Decoene

Consulent hout, bouw, koeling en warmte, schilderen-decoratie

Projectmedewerker Mastermind

056 23 37 36, 0493 54 45 92, sammy@rtcwestvlaanderen.be 

 

Joke Vervaecke

Communicatiekrak en administratieve duizendpoot

0472 73 38 22, joke@rtcwestvlaanderen.be

 

 

Els Callemein  

STEM-ambassadeur voor de Provincie West-Vlaanderen & RTC WVL

056 23 37 35, 0472 18 04 61, els@rtcwestvlaanderen.be 

 

 

Valerie Deleersnyder  

Coördinator technoboost

056 23 37 39, valerie@technoboost.be

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Credits images > archief RTC West-Vlaanderen | partners RTC West-Vlaanderen | freepik.com 

 

RTC West-Vlaanderen | info@rtcwestvlaanderen.be | OND.: BE0891.813.446